Doświadczenie

Gospodarstwo Szkółkarskie Wróblewscy powstało w 1974 roku. Początkowo produkowaliśmy materiał na potrzeby rekultywacji. W kolejnych latach rozpoczęliśmy produkcję podkładek drzew i krzewów do szczepień oraz materiału ozdobnego w pojemnikach.Obecnie nasza szkółka ma 20,00ha. Uprawy gruntowe zajmują 8,00ha, drzewa i krzewy w pojemnikach 2,00ha - w tym 2000 metrów kwadratowych pod osłonami. Produkcję materiału opieramy na pracy ręcznej - staramy się nie stosowować herbicydów, co zdecydowanie wpływa na zdrowotność roślin.
Zapraszamy do działu Nowości roślinne, prezentujemy tam nowe odmiany roślin, które wprowadzamy do sprzedaży. Większość z nich to rośliny licencyjne - każda sprzedawana przez nas roślina z tej kategorii zaopatrzona jest w oryginalną etykietę, która potwierdza legalność pochodzenia. Staramy się wybierać jedynie odmiany atrakcyjne i nadające się do polskich warunków klimatycznych. Oferujemy zarówno materiał gotowy do sprzedaży (dla sklepów, centrów ogrodniczych, wykonawców zieleni) oraz do dalszej produkcji w (dla szkółkarzy).

Nowości roślinne

Szeroki asortyment

Każdego roku wprowadzamy do oferty nowe odmiany roślin. Nasze główne specjalizacje produkcji: drzewa i krzewy liściaste byliny oraz trawy ozdobne drzewa i krzewy iglaste Zapraszamy do współpracy
+
Odmian w ofercie
+
lat doświadczenia
+
m2 produkcji w pojemnikach

Dobór roślin

Atrakcyjne odmiany, doskonałe do polskich warunków klimatycznych.

Wysoka jakość

To nasz priorytet!
Nie oszczędzamy na środkach do produkcji roślin.

Sprawne dostawy

Rośliny starannie sortujemy i etykietujemy.
Rozumiemy że krótki czas realizacji zamówienia jest ważny